ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Z zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem, pomagamy w sprawach o odszkodowanie powypadkowe z ubezpieczenia OC i AC. Dochodzimy odszkodowań od 2008 roku, pomagając poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych z terenu całego kraju. Zapewniamy profesjonalną obsługę sprawy przez adwokata i życzliwe wsparcie. Uzyskaliśmy rekordowe zadośćuczynienia dla naszych klientów za uszkodzenia ciała i śmierć z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Dbamy o wysoki poziom obsługi spraw, dzięki czemu uzyskaliśmy certyfikat "Wzorowego Fachowca". Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne porady prawne.

Bezpłatne porady prawne

Analizujemy sprawy o odszkodowania za wypadki komunikacyjne (drogowe, samochodowe) bezpłatnie. Porady telefoniczne udzielane są w godz. 9:00-17:00.

Czytaj więcej

Profesjonalnie i kompleksowo

Zapewniamy pomoc prawną adwokata. Gwarantujemy kompleksową obsługę sprawy o dochodzenie odszkodowania powypadkowego.

Czytaj więcej

Wysokie wygrane i brak opłat

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie kancelarii jest prowizyjne, płatne po wygraniu odszkodowania.

Czytaj więcej

Jesteśmy "Wzorowym Fachowcem"!

Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii odszkodowawczych. W latach 2013 i 2014 uzyskaliśmy certyfikat "Wzorowego Fachowca".

Czytaj więcej

ZGŁOSZENIE SZKODY DO LIKWIDACJI

Skutecznie pomagamy poszkodowanym pieszym, pasażerom, rowerzystom czy kierowcom z terenu całego kraju w uzyskaniu wysokiego odszkodowania po wypadku w komunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie powypadkowe z PZU, Warta, Hestia, HDI, Gothaer, Compensa, Uniqa, Aviva, InterRisk, Allianz, Axa czy Generali. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Prawnicy kancelarii udzielają bezpłatnych porad prawnych w dni powszednie. Nieodpłatne analizy nie rodzą żadnych zobowiązań a umożliwiają poszkodowanym rozeznanie się w ich sytuacji prawnej. Sprawdź jak możemy Ci pomóc!
 

Bezpłatne porady prawne
w sprawach dochodzenia odszkodowań!

Zapraszamy serdecznie klientów z terenu całej Polski do kontaktu.

Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00. Kontakt telefoniczny:

Odszkodowania powypadkowe
tel. kom. 531 200 351

Odszkodowania medyczne
tel. kom. 531 200 352

Inne odszkodowania i służebności przesyłu
tel. kom. 795 600 082

Sekretariat kancelarii
tel. 22 627 46 33

Połączenie płatne wg stawek operatora dzwoniącego. Połączenie standardowe.

Responsive image

Zgłoś sprawę do bezpłatnej analizy:

DOCHODZENIE ODSZKODOWANIA ZA WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Z zaangażowaniem i troską o klienta zajmujemy się dochodzeniem odszkodowania po wypadku w komunikacji. Uzyskujemy wysokie odszkodowania dla pasażerów, pieszych, kierowców, rowerzystów czy motocyklistów. Sprawy prowadzimy od prawie ośmiu lat, zapewniejąc adwokata do ich prowadzenia i nie pobierając przy tym opłat wstępnych. Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii odszkodowawczych, działającą na terenie całego kraju. Dochodzimy odszkodowań powypadkowych za uszkodzenia ciała, rozstrój zdrowia, śmierć w wypadku drogowym. Współpracujemy z rehabilitantami, psychologami i psychiatrą. Zapewniamy kompleksową i skuteczną pomoc!
 

Odszkodowania za wypadki samochodowe

Kierowca czy pasażer samochodu może liczyć na odszkodowanie i zadośćuczynienie za wypadek samochodowy.

Czytaj więcej

Odszkodowanie dla pieszego

Pieszy uczestnik ruchu, który został poszkodowany na skutek udziału w wypadku drogowym może liczyć na skuteczne wsparcie naszej kancelarii.

Czytaj więcej

Odszkodowanie dla rowerzysty i motocyklisty

Posiadamy bogate doświadczenie w dochodzeniu odszkodowania i zadośćuczynienia dla poszkodowanych rowerzystów i motocyklistów.

Czytaj więcej

PORADY I AKTUALNOŚCI NA TEMAT ODSZKODOWAŃ KOMUNIKACYJNYCH

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami z zakresu odszkodowań po wypadkach w komunikacji. Poniżej zamieszczamy publikacje na temat odszkodowania, zadośćuczynienia i renty należnej po wypadku drogowym. W dziale aktualności znajdą Państwo także informacje na temat wyroków orzekanych na skutek dochodzenia przez naszą kancelarię świadczeń odszkodowawczych oraz ciekawe publikacje dotyczące leczenia ofiar wypadków drogowych.

145 000,00 zł odszkodowania i zadośćuczynienia za złamania w wypadku

06.07.2017

Nasz klient uległ wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku którego złamał rękę, obojczyk oraz krąg kręgosłupa Więcej

Ugoda w sprawie złamania nogi w wypadku na 60 000,00 złotych

29.08.2016

Na rzecz klienta poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym prowadziliśmy negocjacje, które zakończyły się zawarciem ugody Więcej

Odszkodowanie z OC za koszty leczenia w prywatnych placówkach

21.12.2015

Poszkodowany w wypadku komunikacyjnym ma prawo do odszkodowania za koszty poniesione na leczenie w prywatnych placówkach. Więcej

1 milion złotych odszkodowania za wypadek komunikacyjny

01.12.2015

Poszkodowana wraz z dwójką synów otrzymała łącznie prawie 1 milion złotych odszkodowania i zadośćuczynienia z ubezpieczenia OC. Więcej

Odszkodowanie za utratę wartości rynkowej pojazdu

18.11.2015

Poszkodowany w wypadku komunikacyjnym czy kolizji drogowej może dochodzić odszkodowania za utratę wartości pojazdu. Więcej
Czytaj więcej

Współpracujemy z: