Ugoda w sprawie złamania nogi w wypadku na 60 000,00 złotych

29.08.2016

Nasz klient Patryk G. jako pasażer uczestniczył w wypadku samochodowym w roku 2014. Doznał uszczerbku na zdrowiu w postaci złamania nogi w udzie oraz ogólnych potłuczeń ciała. Patryk G. musiał zostać poddany operacji, w trakcie której zamontowano śruby łączące kość udową na złamanym odcinku. Przez miesiąc pozostawał na zwolnieniu lekarskim, a następnie przez okres sześciu miesięcy poddawał się rehabilitacji.

Ubezpieczyciel Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. początkowo wypłacił naszemu klientowi kwotę niespełna piętnastu tysięcy złotych. Odrzucił propozycje ugodowego zakończenia sporu.

Sprawa została przez nas skierowana na drogę postępowania sądowego przed Sąd Okręgowy w Warszawie. Na skutek złożenia pozwu Allianz S.A. zdecydował się na prowadzenie rozmów ugodowych. Po trwających ponad trzy miesiące negocjacjach, strony zawarły ugodę na mocy której Patryk G. otrzymał dodatkowo kwotę 60 000,00 złotych tytułem zadośćuczynienia z ubezpieczenia OC.

Klient jest zadowolony z wynegocjowanych na jego rzecz kwot. Za prowadzenie sprawy dziękujemy adwokatowi Jakubowi Markowi Kolowcy.

 

Tagi: wypadek, złamanie nogi, uda, kancelaria odszkodowania

Zgłoś potrzebę bezpłatnej porady prawnej:


Współpracujemy z: