Wysokie odszkodowanie z OC i AC

09.11.2015

Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza uzyskuje na rzecz poszkodowanych od 2008 roku wysokie odszkodowania, zadośćuczynienia i renty po wypadkach w komunikacji.

 

Walczymy odważnie o wysokie kwoty świadczeń. Dochodzimy odszkodowania powypadkowego z OC lub AC przed sądem, jeżeli tylko poszkodowany wyraża taką wolę. Z naszej praktyki wynika, że świadczenia odszkodowawcze zasądzane przez sądy są wyższe niż uzyskiwane w drodze decyzji od ubezpieczycieli. Często takie odszkodowania są kilkukrotnie wyższe, dlatego chętnie podejmujemy się dochodzenia odszkodowania powypadkowego na drodze sądowej.

Wielokrotnie wygraliśmy rekordowe kwoty świadczeń odszkodowawczych dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Uzyskaliśmy dla poszkodowanych częstokroć świadczenia przekraczające milion złotych lub opiewające na kilkaset tysięcy złotych. Z jednakowym zaangażowaniem pomogliśmy także w sprawach w których uszczerbek na zdrowiu był niewielki a kwoty świadczeń oscylowały w granicach kilku tysięcy złotych. Możemy wylegitymować się wyrokami wygranych spraw.

Z pomocą naszej kancelarii poszkodowany zawsze uzyskuje wyższe odszkodowanie niż próbował uzyskać działając samodzielnie. Wsparcie adwokata, wyspecjalizowanego w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych z ubezpieczenia OC, daje realne szanse na zdobycie satysfakcjonującego odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty.

Nie pobieramy przy tym żadnych opłat wstępnych i bezpłatnie analizujemy sprawy. Wynagrodzenie kancelarii stanowi prowizja, płatna po otrzymaniu odszkodowania powypadkowego przez klienta, na jego konto. Wysokość prowizji podlega negocjacją umownym.

Pomagamy poszkodowany z terenu całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

Tagi: odszkodowania powypadkowe, po wypadku, wypadek w komunikacji

Zgłoś potrzebę bezpłatnej porady prawnej:


Współpracujemy z: