O naszej kancelarii

04.11.2015

Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza rozpoczęły działalność w marcu 2008 roku. Od początku prowadzenia działalności w zakresie dochodzenia odszkodowań stawiamy na uczciwość, zaangażowanie, życzliwe podejście do klienta oraz rozwój.

 

Kancelaria współpracuje z adwokatami zapewniając klientom najwyższej jakości zastępstwo prawne i procesowe. Dbamy o dobór najlepszych adwokatów, wyspecjalizowanych w dochodzeniu odszkodowań. Tworzymy wartościowe i długofalowe relacje. Jednocześnie klienci Spółki od początku jej funkcjonowania nie ponoszą żadnych kosztów wstępnych. Zapewniamy wysoką jakość obsługi przy korzystnej ofercie.

Prezesem Zarządu Spółki od początku jej powstania jest Agnieszka Prętczyńska, która to ukończyła aplikację adwokacką oraz w ramach programu Socrates odbywała studia prawa na University of Malta. Pani Prezes zrealizowała liczne szkolenia z zakresu zarządzania przedsiębiorstem oraz zasobami ludzkimi.

Spółka za działalność w latach 2013 i 2014 otrzymała certyfikat "Wzorowego Fachowca". Za działalność w roku 2012 została wyróżniona certyfikatem "Sprawdzonego Przedsiębiorcy" przez PGC. Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza przykłada ogromną wagę do zapewnienia klientom życzliwej obsługi i wysokiej jakości świadczonych usług.

Dochodzimy odszkodowań na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

 

Tagi: kancelaria odszkodowania, odszkodowania warszawa, adwokat

Zgłoś potrzebę bezpłatnej porady prawnej:


Współpracujemy z: